Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Erkek İnfaz Koruma Memurluğu Sınav Başvuru Sonuçları Hakkında Duyuru
01.06.2023

T.C.
ERZURUM ADLÎ YARGI İLK DERECE MAHKEMESİ
ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI
BOY KİLO ÖLÇÜMÜNE GİRMEYE HAK KAZANANLARA İLİŞKİN DUYURU
 İNFAZ VE KORUMA MEMURU (ERKEK) 

     Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü tarafından 20.04.2023 tarihinde cte.adalet.gov.tr adresinde duyurulan Erzurum erkek infaz ve koruma memurluğu sınavına e Devlet üzerinden başvuruda bulunan adayların, başvuru sonuçları aşağıdaki sorgulamada belirtilmiştir. Uygulama sınavına, ilanda belirtilen başvuru şartlarını taşıyan adaylar arasında bulunan ve 2022 KPSS puan sıralamasına göre istihdam edilecek 530 erkek infaz ve koruma memuru sayısının 3 katı olan ve boy kilo ölçümüne girmeye hak kazanan ilk 1590 sırada yer alan ve aşağıdaki listede "boy kilo ölçümlerine girmeye hak kazandı" sonucunu alan adaylar katılacaklardır.

     Uygulama sınavına katılmaya hak kazanan ve kazanamayan adaylar ile başvurusu reddedilenlere başvuru sonuçlarına ilişkin olarak ayrıca tebligat yapılmayacaktır. 
     Adayların belirtilen tarihte sınav mahallinde nüfus cüzdanları (nüfus cüzdanı olmayan adaylar TC. Kimlik numarasını gösterir ehliyet veya pasaport vb) ile birlikte hazır bulunmaları gerekmektedir.
     Yayın tarihi sonrası sıralamayı etkileyecek ve değiştirecek başvuru olduğunun tespiti halinde güncel ilan tekrar yayınlanacaktır. 
    Erkek infaz ve koruma memurluğu boy kilo ölçümleri 05-09/06/2023 tarihleri arasında sorgulama sonucunda belirtilen tarih ve saatlerde Erzurum    Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevleri Personeli Hüseyin Turgut Eğitim Merkezinde yapılacaktır. 
     Uygulama sınavına katılacak adaylara, sınav sonuçlarına ilişkin ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

 

BOY KİLO ÖLÇÜM TARİHLERİ

05-09/06/2023

TC Kimlik No
Adı
Soyadı
Güvenlik Kodu

Sonuç

Adres

Muratpaşa Mahallesi, Yönetim Cad., 25100 Yakutiye/

Telefon

0442 235 75 35

E-Posta

erzurumcbsisaretadalet.gov.tr

Adalet Bakanlığı Logosu